Мы используем Реформал.ру:   Войти

Податкова звітність OPZ. Сделаем лучше!

« все идеи проекта

1

0
1

Помилки та проблемні питання програми і сайту

Програма ОПЗ не проінформувала про необхідність заповнювати пусту річну декларацію з податку на прибуток за 2010 рік без додатків, через що стало необхідно переробити цю декларацію і вислати наново.

Проте, після чергового оновлення в програмі ОПЗ стара форма декларації на прибуток вже не доступна. Отже, подати нову декларацію із податку на прибуток за 2010 рік стало неможливо.

Після встановлення програми ОПЗ та визначення тек для збереження звітів на диску Д програма інформувала про помилки сценарію на сторінці, що призвело до непрацездатності програми та втрати відчутної кількості часу (та штрафів) на ліквідацію можливих причин помилок: переставлялася як сама програма ОПЗ, так і необхідні для її роботи елементи. А після багаторазових невдалих спроб довелося перевстановлювати операційну систему разом з програмами і антивірусами для підготовки до виходу в інтернет. Лише випадково, після визначення тек для збереження звітів на диску Ц (за замовчуванням) програма стала працювати в штатному режимі. Проте, ніяких інструкцій щодо такої особливості програми ОПЗ нема.

Програма ОПЗ залежить від багатьох елементів, серед яких є і платні, не працює без інтернет-експлорера, від використання якого я давно вже відмовився. Отже, спеціально для роботи програми ОПЗ мені довелося віднайти програмне забезпечення для завантаження декількох операційних систем і встановлювати дві ОС, в одній з яких залишити Інтернет-експлорер, проте без можливості автоматичного оновлення програми (без виходу в інтернет).

В формах статистики не повністю автоматом заповнюється навіть шапка.

По жодній формі звітності не підсумовуються підсумки по жодній позиції.

Враховуючи те, що перелічені проблеми долалися і ще досі не подолані до кінця лише для того, щоб надати до податкової пусті звіти, я вважаю роботу програми м’яко кажучи незадовільною.

На сайті ОПЗ в лівій частині меню має бути посилання на сторінку з повним переліком посилань на завантаження оновлень.

Дякую за увагу.

Автор: vmax1, 27.07.2011, 16:30
Статус идеи: отклонено

Ответ администраторов сайта

opz, 02.08.2011
На сайте ЕСТЬ кнопка для скачивания обновлений - справа, вверху!

Комментарии

vmax1, 05.08.2011, 03:16
Вы грубите. Вы высокого о себе мнения. Жаль.
Ответить
opz, 25.01.2012, 17:19
Конкретнее...
Где, когда и кому я грубил?
Ответить

Оставить комментарий

Copyright © 2017 Reformal Media Group. All Rights Reserved. • Используется система обратной связи Реформал.ру